Polynesia Adventure

Çiftlik Kurma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0 bytes
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici

Polynesia Adventure indir. Hava Durumu kategorisindeki bu uygulama iPhone içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

iOS işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayacağınız Polynesia Adventure ile akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. Uygulama mağazasının en çok indirilen oyunları arasında yer alan Polynesia Adventure ile kendi oyun alanınızı inşa ederek gelişim sağlayabilirsiniz. Bu macera simülasyonu oyunu, azimli maceracı Amelia Earhart'ın anısına adanmıştır. Her bir içeriği ile oyunculara yeni alanlar sunan Polynesia Adventure dünyasında kazanmanız gereken çeşitli ödüller olacak. Bu ödüller ile beraber oyun içerisinde çok daha başarılı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Zamanda geriye, 20. yüzyılın başlarındaki Polinezya'ya gitmeye hazır olun.

Orada Emilia'nın kayıp annesini bulmasına yardım edecek bunun için de çeşitli görevleriniz olacak. Gelişmiş düzeyde özellikler sayesinde oyuncuların beğenisini kazanan Polynesia Adventure ile kendi oyun alanınızı inşa ederek geliştirebilirsiniz. Polinezyalı müttefikiniz Akamu'nun rehberliğinde sadece büyük bir maceraya atılmayacak, aynı zamanda harika bir çiftlik ve şehir inşa ederek gelişim sağlayacaksınız. Her bir içeriği ile oyuncuların beğenisini kazanan Polynesia Adventure ile çeşitli özellikleri kullanabilirsiniz. Ama bu yolculukta iyi insanlar olduğu gibi, bazı kötülerle de karşılaşabilirsiniz. Onlarla mücadele etmek için stratejik becerilerinizi kullanmaya odaklanın. Birbirinden farklı özellikleri ile oyunculara yeni alanlar sunan Polynesia Adventure sayesinde akıllı cihazınızı geliştirebilirsiniz.

Polynesia Adventure indir

Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Polynesia Adventure ile akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. Macera ruhunu serbest bırakın, yeni bir dünya keşfedin ve gizli hazineleri bulun. Bu hazineler ile beraber oyun alanınızı daha da geliştirebilirsiniz. Oyunda ne kadar çok ödül kazanırsanız o kadar hızlı bir şekilde büyüme sağlayabilirsiniz. Daha fazla ilerlemek ve keşfedilecek yeni dünyaların kilidini açmak için görevleri tamamlayın. Görevleri tamamlamak sandığınız kadar kolay olmayacak ancak stratejik olarak hareket ederseniz görevleriniz karşısında başarılı olabilirsiniz.

Yeni insanlarla tanışın ve birlikte çalışmaya odaklanın. Her an her yerde oynayacağınız Polynesia Adventure oyununda taktiksel becerilerinizi kullanmaya hazır olun. Bir çiftlik ve büyük bir şehir inşa et, hammadde ve maden çıkar ve çeşitli üretim binaları inşa ederek gelişim sağlayabilirsiniz. Başarılı bir iş kurmak için birçok ürün oluşturun ve bunları müşterilerinize teslim edin. Polynesia Adventures sizi bekliyor ve hayal gücü, zorluklar ve eğlence dolu bir dünya vaat ediyor. Bir çok içeriği ile oyunculara yeni alanlar sunan Polynesia Adventure sayesinde taktiksel bir şekilde ilerlemeye hazır olun. Her an her yerde oynamak için sizde eğlenceli anlar yaşamaya hazır olun.

Polynesia Adventure indir